capital-l
lower-h

Organisatie en medewerkers

Het Letterenhuis telt een twintigtal medewerkers, in de afdelingen administratie, archief en presentaties en publiek.

Directie en administratie

Nele Hendrickx is directeur van het Letterenhuis. Zij is verantwoordelijk voor de algemene coördinatie en de beleidsvoering. De afdeling administratie beheert het secretariaat en de boekhouding.

Directie
Nele Hendrickx – 03 222 93 29 of 0471 75 16 59 – nele.hendrickx@antwerpen.be 

Secretariaat en boekhouding
Senka Belunjak - 03 222 93 24 of 0470 54 18 61 - senka.belunjak@antwerpen.be

Gebouwbeheer
Ward Giraldo - 03 222 93 28 of 0472 74 18 19 - ward.giraldo@antwerpen.be

Archief

De afdeling Archief legt zich toe op de verwerving, bewaring en ontsluiting van literaire archieven.

Stafmedewerkers
Johan Vanhecke – hoofd archiefverwerking – 03 222 93 43 of 0494 05 96 06 – johan.vanhecke@antwerpen.be
Jeroen Cornilly - archiefverwerking, ontsluiting - 03 222 93 39 of 0489 75 45 10  - jeroen.cornilly@antwerpen.be
Johanna Ferket - collectieverantwoordelijke - 03 222 93 27 of 0489 91 04 75 - johanna.ferket@antwerpen.be 
Lies Galle – collectiebeheer - 03 222 93 86 of 0472 37 08 22 – lies.galle@antwerpen.be
Jan Lampo – archiefverwerking - 03 222 93 26 of 0470 53 20 39 – jan.lampo@antwerpen.be
Eline de Lepeleire - archiefverwerving - 03 222 93 33 of 0470 21 65 23 - eline.delepeleire@antwerpen.be
Isabelle van Ongeval – digitaal beheer, audiovisuele collecties - 03 222 93 36 of 0485 87 07 05 – isabelle.vanongeval@antwerpen.be
Jan Robert – publicaties, archiefverwerking- 03 222 93 37 of 0495 69 09 96 – jan.robert@antwerpen.be

Archiefmedewerkers
Oseze Aigbedion - 03 222 93 20 - oseze.aigbedion@antwerpen.be
Ingrid Nys – 03 222 93 20 of 0496 26 68 93 – ingrid.nys@antwerpen.be
Lies Wilmots – 03 222 93 20 of 0471 58 24 04 – liesbeth.wilmots@antwerpen.be

Medewerkers deelcollecties
Merle Hansenne – (kunst)objecten – 03 222 93 31 of 0491 96 42 62 – merle.hansenne@antwerpen.be
Paruyr Minasyan – affiches – 03 222 93 20 of 0470 11 40 45 – paruyr.minasyan@antwerpen.be
Danielle Palmans – affiches – 03 222 93 40 of 0485 29 30 30 – danielle.palmans@antwerpen.be
Freya Torfs – iconografie – 03 222 93 31 of 0497 16 21 00 – freya.torfs@antwerpen.be
Nicole de Waele – audiovisuele collectie – 03 222 93 39 of 0470 54 14 32 – nicole.dewaele@antwerpen.be

Medewerkers digitaal archief en beheer
Isabelle Van Ongeval - digitaal beheer, audiovisuele collecties - 03 222 93 36 of 0485 87 07 05 - isabelle.vanongeval@antwerpen.be
Jean-Pierre van Bellingen – 03 222 93 32 of 0470 54 15 26 – jean-pierre.vanbellingen@antwerpen.be
Ron Van den Branden - functioneel analist - applicatiebeheerder - 03 222 93 30 of 0485 02 80 50 - ron.vandenbranden@antwerpen.be

Presentaties en publiek

De afdeling presentaties en publiek is verantwoordelijk voor de tentoonstellingen, de scholen- en gidsenwerking, de rondleidingen en diverse andere publieksactiviteiten en de leeszaal, en behandelt reproductie- en bruikleenaanvragen. Ook onderzoek en publicaties worden opgevolgd.

Diane ’s Heeren – hoofd presentaties en publiek – 03 222 93 42 of 0470 66 30 34 – diane.sheeren@antwerpen.be
Luk Broekmans - projectondersteuning - 03 222 93 35 of 0473 98 05 07 - luk.broekmans@antwerpen.be
Lies Galle – stages en vrijwilligers – 03 222 93 20 of 0472 37 08 22 – lies.galle@antwerpen.be
Jan Robert – publicaties – 03 222 93 37 of 0495 69 09 96 – jan.robert@antwerpen.be
Lisa Willemaerts – educatie en doelgroepen – 03 222 93 25 of 0479 16 33 66 – lisa.willemaerts@antwerpen.be

Medewerkers Leeszaal
Danielle Palmans – leeszaal, bruiklenen en reproducties – 03 222 93 40 of 0485 29 30 30 – danielle.palmans@antwerpen.be
Slimane Sbaity – magazijnier – 03 222 93 41 of 0471 74 33 77 – slimane.sbaity@antwerpen.be

Het museumtoezicht wordt verzorgd door de interne bewakingsdienst van de musea stad Antwerpen.

Antwerpen Boekenstad

Antwerpen Boekenstad voert een ondersteuningsbeleid van bestaande literaire projecten en een uitstralingsbeleid dat Antwerpen profileert als de boekenmetropool van Vlaanderen.

Michaël Vandebril - coördinator Antwerpen Boekenstad - 03 222 93 34 of 0495 46 15 10 - michael.vandebril@antwerpen.be
Karen Milants - Antwerpen Leest - 03 222 93 35 of 0486 16 08 26 - karen.milants@antwerpen.be

website Antwerpen Boekenstad

Communicatie

Karen Werkhoven - karen.werkhoven@antwerpen.be
Freya Van Wijnsberghe - freya.vanwijnsberghe@antwerpen.be
Mieke Vervoort - mieke.vervoort@antwerpen.be

Meld je aan voor onze nieuwsbrief