capital-l
lower-h

Organisatie en medewerkers

Het Letterenhuis telt een twintigtal medewerkers, in de afdelingen administratie, archief en presentaties en publiek.

Directie en administratie

Leen van Dijck is directeur van het Letterenhuis. Zij is verantwoordelijk voor de algemene coördinatie en de beleidsvoering. De afdeling administratie beheert het secretariaat en de boekhouding.

Directie
Leen van Dijck – 03 222 93 29 – helena.vandijck@stad.antwerpen.be

Secretariaat en boekhouding
Senka Belunjak - 03 222 93 24 - senka.belunjak@stad.antwerpen.be

 

Archief

De afdeling Archief legt zich toe op de verwerving, bewaring en ontsluiting van literaire archieven.

Stafmedewerkers
Marc Somers – hoofd acquisitie – 03 222 93 27 – marc.somers@stad.antwerpen.be
Johan Vanhecke – hoofd archiefverwerking – 03 222 93 43 – johan.vanhecke@stad.antwerpen.be
Lies Galle – collectiebeheer - 03 222 93 86 – lies.galle@stad.antwerpen.be
Jan Lampo – archiefverwerking - 03 222 93 26 – jan.lampo@stad.antwerpen.be
Isabelle van Ongeval – digitaal beheer, audiovisuele collecties - 03 222 93 36 – isabelle.vanongeval@stad.antwerpen.be

Jan Robert – archiefverwerking, ontsluiting - 03 222 93 37 – jan.robert@stad.antwerpen.be

Jan Stuyck – acquisitie - 03 222 93 33 – jan.stuyck@stad.antwerpen.be


Archiefmedewerkers

Martine Huylebroeck – 03 222 93 41 – martine.huylebroeck@stad.antwerpen.be
Christophe Lambrechts – 03 222 93 20 – christophe.lambrechts@stad.antwerpen.be
Ingrid Nys – 03 222 93 20 – ingrid.nys@stad.antwerpen.be
Lies Wilmots – 03 222 93 20 – liesbeth.wilmots@stad.antwerpen.be


Medewerkers deelcollecties

Merle Hansenne – (kunst)objecten – 03 222 93 31 – merle.hansenne@stad.antwerpen.be
Paruyr Minasyan – affiches – 03 222 93 20 – paruyr.minasyan@stad.antwerpen.be
Danielle Palmans – affiches – 03 222 93 40 – danielle.palmans@stad.antwerpen.be
Freya Torfs – iconografie – 03 222 93 31 – freya.torfs@stad.antwerpen.be
Nicole de Waele – audiovisuele collectie – 03 222 93 39 – nicole.dewaele@stad.antwerpen.be


Medewerkers digitaal beheer

Bert Weis –  03 222 93 32 – bert.weis@stad.antwerpen.be
Jean-Pierre van Bellingen – 03 222 93 63 – jean-pierre.vanbellingen@stad.antwerpen.be

 

Presentaties en publiek

De afdeling presentaties en publiek is verantwoordelijk voor de tentoonstellingen, de scholen- en gidsenwerking, de rondleidingen en diverse andere publieksactiviteiten en de leeszaal, en behandelt reproductie- en bruikleenaanvragen. Ook onderzoek en publicaties worden opgevolgd.

Stafmedewerkers
Diane ’s Heeren –  hoofd presentaties en publiek – 03 222 93 42 – diane.sheeren@stad.antwerpen.be
Nadia Babazia - projecten - 03 222 93 35
nadia.babazia@stad.antwerpen.be

Lies Galle – educatie, stages en vrijwilligers – 03 222 93 20 – lies.galle@stad.antwerpen.be
Jan Robert – publicaties, onderzoek –  03 222 93 37 –  jan.robert@stad.antwerpen.be
Jan Stuyck – onderzoek – 03 222 93 33 – jan.stuyck@stad.antwerpen.be
Johan Vanhecke – onderzoek – 03 222 93 43 – johan.vanhecke@stad.antwerpen.be


Medewerkers Leeszaal

Danielle Palmans –  leeszaal, bruiklenen en reproducties – 03 222 93 40 –  danielle.palmans@stad.antwerpen.be
Martine Huylebroeck – magazijnier – 03 222 93 41 – martine.huylebroeck@stad.antwerpen.be

Het museumtoezicht wordt verzorgd door de interne bewakingsdienst van de musea stad Antwerpen.

 

Antwerpen Boekenstad

Antwerpen Boekenstad voert een ondersteuningsbeleid van bestaande literaire projecten en eeen uitstralingsbeleid dat Antwerpen profileert als de boekenmetropool van Vlaanderen.

Michaël Vandebril - 03 222 93 34 - michael.vandebril@stad.antwerpen.be
Nadia Babazia - 03 222 93 35 - nadia.babazia@stad.antwerpen.be 

 

website Antwerpen Boekenstad

Meld je aan voor onze nieuwsbrief